Wedel Up!TFTLORTFT 2019
Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! z nagrodami dla graczy!
TOORNAMENT

Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

TURNIEJ Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

7 czerwca poznaliśmy zwycięzcę turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który dzięki swoim umiejętnościom zdobył nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu.

Zapisy do turnieju rozpoczęły się 30 marca, a do wzięcia udziału w rozgrywkach chętnych było ponad 620 graczy, podczas aż 192 z nich rozegrało przynajmniej jeden z 246 meczów.

Zwycięzcą słodkiego turnieju w grze Legends of Runeterra okazał się Damaneks, który w wielkim finale pokonał Wilqa, wygrywając 4-1. Zawodnik tuż po skończonym finale pochwalił się, jak wiele czasu poświęcił na analizę oraz przemyślenia dotyczące gry, co na pewno przyczyniło się do jego zwycięstwa. Gratulujemy!

Gratulujemy laureatom turnieju i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszych słodkich turniejach.

Dołącz do nas na:

Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! Infografika

Puchar Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Legends of Runeterra CUP by Wedel Up! Puchar

NAGRODY

Nagrody Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Nagrody pieniężne za poszczególne miejsca w turnieju Legends of Runeterra Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

Co więcej, dla uczetników 1/8 finału oraz wielkiego finału przewidziane są także słodkie upominki od marki E.Wedel

DRABINKA Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Drabinka Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

HARMONOGRAM

Harmonogram Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Najnowsze informacje o Turniejach Wedel Up!

Zwycięzca LoR CUP by Wedel Up! z czekoladowym pucharem i 8 tys. zł

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który dzięki swoim umiejętnościom zdobył nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu.

Wiemy, kto zagra w finale Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Poznaliśmy uczestników wielkiego finału turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, którzy już w tę niedzielę zawalczą o główną nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowy puchar.

Jeden z nas wygra ten turniej - gracz o półfinale Wedel Up!

W ten piątek zostaną rozegrane półfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Damianem „Damaneksem” Wróblewskim - który stwierdził, że zwycięzca jego półfinału wygra cały turniej.

Znamy półfinalistów turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Zawodnicy rozegrali już pojedynki ćwierćfinałowe turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy półfinalistów, którzy w przyszły piątek powalczą o awans do wielkiego finału.

16-letni mistrz TFT wygrywa 8 tys. zł i czekoladowy puchar w turnieju Wedel Up!

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, którym został 16-letni Pen1t. Wygrana w finale zapewniła mu nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz prawie 10-kilogramowego pucharu zrobionego z czekolady.

Najbardziej obawiam się własnej gry - zawodnik o meczach Wedel Up!

Dzisiaj oraz jutro rozegrane zostaną ćwierćfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Przy okazji udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Maciejem „duofanel” Janikiem. Zawodnik opowiedział nieco o turnieju oraz profesjonalnej scenie Legends of Runeterra.