Wedel Up!TFTLORTFT 2019
Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! z nagrodami dla graczy!
TOORNAMENT

Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

TURNIEJ Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

24 maja rozegraliśmy wieki finał Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, w którym do wygrania były nagrody pieniężne o łącznej wartości 20 000 złotych oraz ważąca prawie 10 kilogramów czekoladowa statuetka. Słodkim zwycięstwem w turnieju może cieszyć się 16-letni Pen1t !

Zapisy do turnieju rozpoczęły się 28 marca, a ze względu na olbrzymie zainteresowanie udziałem w rozgrywkach otworzyliśmy dodatkowe kwalifikacje. Do turnieju zapisało się ponad 3 500 uczestników, z czego aż 1536 z nich miało okazję rozegrać przynajmniej jeden z 428 meczów. Rozgrywki z turnieju można było śledzić na żywo na twitchu friendlyfirepl

Zwycięzcą Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! został Pen1t (znany także pod nickiem BBC Lucian), dostając się do głównego turnieju z dodatkowych kwalifikacji, z których awansować mogło zaledwie dwóch graczy (z 256 zapisanych). Wywiad z młodym mistrzem TFT możecie przeczytać na naszej stronie.

Gratulujemy laureatom turnieju i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszych słodkich turniejach.

Transmisja wspierana przez

Dołącz do nas na:

Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! Infografika Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! Studio finałowe

Studio finałowe. Na zdjęciu komentujący Paweł „Cruiser” Klimesz oraz Karol „Kasar” Suchecki.

Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! Expert

W roli eksperta pojawił się Wojtek „simplywojtek” Cetner.

Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! Trofeum

Czekoladowe trofeum dla zwycięzcy wykonane z 10-ciu kilogramów czekolady E.Wedel

NAGRODY

Nagrody Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Nagrody pieniężne za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

Co więcej, dla zwycięzcy każdego turnieju kwalifikacyjnego, zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów przewidziane są słodkie upominki od marki E.Wedel.

DRABINKA Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Drabinka Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

HARMONOGRAM

Harmonogram Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Najnowsze informacje o Turniejach Wedel Up!

Zwycięzca LoR CUP by Wedel Up! z czekoladowym pucharem i 8 tys. zł

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, który dzięki swoim umiejętnościom zdobył nagrodę główną w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowego pucharu.

Wiemy, kto zagra w finale Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Poznaliśmy uczestników wielkiego finału turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!, którzy już w tę niedzielę zawalczą o główną nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz czekoladowy puchar.

Jeden z nas wygra ten turniej - gracz o półfinale Wedel Up!

W ten piątek zostaną rozegrane półfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Damianem „Damaneksem” Wróblewskim - który stwierdził, że zwycięzca jego półfinału wygra cały turniej.

Znamy półfinalistów turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!

Zawodnicy rozegrali już pojedynki ćwierćfinałowe turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy półfinalistów, którzy w przyszły piątek powalczą o awans do wielkiego finału.

16-letni mistrz TFT wygrywa 8 tys. zł i czekoladowy puchar w turnieju Wedel Up!

Wczoraj poznaliśmy zwycięzcę turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, którym został 16-letni Pen1t. Wygrana w finale zapewniła mu nagrodę w postaci 8 tys. złotych oraz prawie 10-kilogramowego pucharu zrobionego z czekolady.

Najbardziej obawiam się własnej gry - zawodnik o meczach Wedel Up!

Dzisiaj oraz jutro rozegrane zostaną ćwierćfinały turnieju Legends of Runeterra CUP by Wedel Up!. Przy okazji udało nam się odbyć krótką rozmowę z jednym z uczestników - Maciejem „duofanel” Janikiem. Zawodnik opowiedział nieco o turnieju oraz profesjonalnej scenie Legends of Runeterra.